Doba stříbrná na Česká poháru v Jablonci!

O víkendu, 20. – 21. dubna, jsme se zúčastnili Českého poháru v Jablonci. V sobotu se prali kategorie mladších (U16) a starších (U18) dorostenců. V neděli pak kategorie mladších (U12) a starších (U14) žáků. Závody byly zároveň jedním z nominačních turnajů na Přebory a Mistrovství ČR. Závodníci sbírají body za vyhrané zápasy a za umístění, aby se mohli prát na nejvyšším republikovém turnaji a měli, co nejlepší místa při nasazování závodníků.

V nejmladší kategorii U12 jsme měli 2 závodníky, Martina Fujana a Vojtěcha Šafáře. Martinovi se podařilo vybojovat krásné 3. místo. Vojta po bilanci 2 vyhraných a 2 prohraných zápasů skončil na 7. místě.

Další nedělní kategorií byla kategorie U14, kde se předvedli hned čtyři naši závodníci, a to Hana Pancnerová, Josef Šmejkal, Karel Bureš a Dan Čekal. Nejlépe se dařilo Haně, která pouze s jednou prohrou získala 2. místo. Krásného výsledku dosáhl i Pepa Šmejkal, který skončil na 7. místě. Bohužel Karlu ani Danovi se nedařilo a skončili bez umístění.

Kategorie mladších dorostenců nám přinesla dvě stříbrné medaile, a to zásluhou Lucie Čepelákové a Marka Pancnera. Skóre 2 výher a 2 proher bohužel nepřineslo bodované umístění Marku Librovi. Adam Bureš, Natálie Zábranská a Marie Fujanová nezvládli vyhrát žádný svůj zápas a žádné bodované místo se jim nepodařilo obsadit.

Poslední kategorií byla kategorie starších dorostenců (U18), kde jsme měli 3 závodníky. Jakub Kudrna také s bilancí 2 výher a 2 proher obsadil 7. místo. David Váňa a Matteo Pávek na své soupeře tentokrát nestačili a Jablonec jim žádné umístění nepřinesl.

Závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho dalších a ještě lepších výkonů.