Dvě stříbra z Českého poháru v Ostravě!

Druhý březnový víkend se naši závodníci zúčastnili Českého poháru v Ostravě. Na poháru bylo kromě českých závodníků, také mnoho kvalitních zahraničních závodníků.

V sobotu se popraly kategorie U14 a U18. Zde se v kategorii mladších žáků (U14) prali Daniel Čekal, Karel Bureš a Pancnerová Hana. Chlapci bohužel neměli šťastný den a jejich výkony na bodované místo nestačily, za to Hana Pancnerová vyhrála dva své zápasy, následně ve dvou zápasech soupeřkám podlehla a získala tím 5. místo. Kategorii starších dorostenců (U18) se dařilo o něco více. Jakub Kudrna a David Váňa se třemi výhrami a dvěma prohrami obsadili 7. místo. Lucii Čepelákové medaile utekla opravdu o kousek a bohužel nakonec obsadila místo 5. Až ve finále podlehl svému soupeři z Liberce, Alex Maroušek, kterému přinesla Ostrava stříbrnou medaili.

V neděli jsme měli své závodníky pouze v kategorii starších dorostenců (U16), a to Adama Bureše, Lucii Čepelákovou a Marka Pancnera. Adam Bureš na své soupeře nestačil a s jedním vyhraným zápasem skončil bez umístění. Lucie Čepeláková, která startovala i předchozí den v kategorii U18, své síly změřila i v neděli, a to s dívkami její věkové kategorie. Lucie zvládla vyhrát dva své zápasy, ale bohužel i dva prohrát, a tím ve velmi silně obsazené kategorii zaujala 9. místo. Nejvíce se dařilo Marku Pancnerovi, který vyhrál čtyři zápasy, dostal se až do finále, které neproměnil ve svůj prospěch a odvezl si stříbrnou medaili.

Lucie Čepeláková a Marek Pancner se následující dny budou sbírat cenné zkušenosti na reprezentačním soustředění U16 v Ostravě.

Závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!