Závody 2022

0
Medaile celkem
0
1. místo🥇
0
2. místo🥈
0
3. místo🥉

Listopad

MT Tiger Cup v Olesnici – POL 27. 11.

U18: K. Kabelková – 1. místo,

A. Maroušek – 5. místo,

T. Dolejšková – 9. místo,

M. Pancner – bez umístění

 

Celkem 1 medaile  🥇-1 

Samurajská katana v Jičíně 26. 11.

U11: J. Šmejkal – 2. místo

D. Čekal – 3. místo,

M. Fujan – 3. místo

V. Šafář – bez umístění

U13: Karel a Adam  Burešovi – 1. místo

U15: L. Čepeláková – 1. místo,

D. Váňa – 3. místo, 

N. Zábranská – 3. místo

R. Otáhal – bez umístění

Š. Kastl – bez umístění

P. Pidlyaskyy – bez umístění

 

Celkem 8 medailí  🥇-3 🥈-1 🥉-4

Přebor starších žaček v Brně 6. 11.

Za oddíl TJ Sokol Praha Vršovice:

Lucie Čepeláková 

Natálie Zábranská

 

pomohly k zisku 1. místa

 

 

Celkem 3 medaile  🥇-1 

Mistrovství ČR dorostu v Brně 5. 11.

U18: Martin Pancner – 1. místo

Karolína Kabelková – 2. místo

Magdalena Kaletová – 2. místo

Tereza Dolejšková – 7. místo

Alex Maroušek – bez umístění

 

3. místo ze všech klubů v medailovém pořadí

 

Celkem 3 medaile  🥇-1 🥈-2 

Říjen

Přebor ČR U13 a U15 22. – 23. 10. 

U13K. Bureš – 2. místo,

A. Bureš – 5. místo,

M. Fujanová – bez umístění,

E. Oríšková – bez umístění

U15: L. Čepeláková – 1. místo,

M. Pancner – 1. místo,

M. Libra – 3. místo,

N. Zábranská – bez umístění

 

1. místo ze všech klubů v medailovém pořadí, v kategorii U15

Celkem 4 medaile  🥇-2 🥈-1 🥉-1

Přebor Prahy 9. 10. 

U13: H. Pancnerová – 1. místo,

K. Bureš – 1. místo,

A. Bureš – 1. místo,

M. Fujanová – 3. místo,

E. Oríšková – 4. místo

U15: L. Čepeláková – 1. místo,

M. Pancner – 1. místo,

N. Zábranská – 3. místo,

M. Pávek – 3. místo

U18: J. Kudrna – 2. místo

 

Celkem 9 medailí  🥇-5 🥈-1 🥉-3

Mistrovství ČR družstev dorostenek v Jablonci 2. 10.

Za oddíl TJ Sokol Praha Vršovice:

T. Dolejšková

K. Kabelková

M. Kaletová

 

vybojovaly 2. místo 🥈

 

Samurajská katana v Jablonci 2. 10.

U9: R. Otáhalová – 4. místo

U11: J. Šmejkal – 1. místo, 

D. Čekal – 2. místo,

V. Šafář – 4. místo, 

M. Fujan – 4. místo

U13: M. Fujanová – 3. místo

 

Celkem 3 medaile  🥇-1 🥈-1 🥉-1

Září

Velká cena v Mělníce 22. – 23. 9. 

U9: R. Otáhalová – 3. místo

U11: D. Čekal – 2. místo, M. Fujan – 3. místo

U13: K. Bureš – 1. místo, A. Bureš – 1. místo,

H. Pancnerová – 1. místo, 

T. Demeter – 5. místo

U15: M. Libra – 1. místo, 

L. Čepeláková – 1. místo,

Marek Pancner – 2. místo, 

D. Váňa – 2. místo, N. Zábranská – 3. místo

U18: Martin Pancner – 1. místo, 

A. Maroušek – 2. místo

Celkem 13 medailí  🥇-6 🥈-4 🥉-3

Český pohár v Brně 10. – 11. 9.

U15: Marek Pancner – 2. místo, 

M. Libra – 5. místo,

L. Čepeláková – 5. místo,

D. Váňa – bez umístění

U18: K. Kabelková -3. místo,

Martin Pancner – 3. místo,

M. Kaletová – 7. místo,

J. Kudrna – bez umístění

 

Celkem 3 medaile  🥈-1🥉-2

Mezinárodní turnaj v Krakově – POL 3. – 4. 9.

U14: L. Čepeláková – 3. místo,

Marek Pancner – 3. místo, 

M. Libra – 5. místo

U16: J. Kudrna – 3. místo

U18: K. Kabelková -3. místo,

Martin Pancner – 3. místo,

T. Dolejšková – 5. místo

 

Celkem 5 medailí  🥉-5

Červen

Olympiáda dětí a mládeže v Olomouci

28. – 29. 6.

U15 jednotlivci:

Marek Pancner – 1. místo,

Lucie Čepeláková – 2. místo

Za kraje:

Marek Pancner za kraj Praha – 1. místo

Lucie Čepeláková za 

Středočeský kraj – 3. místo

 

Celkem 4 medaile 🥇-2 🥈-1🥉-1

Velká cena Nového Bydžova 5. 6.

U11: D. Čekal  – bez umístění,

M. Fujan – bez umístění

U13: K. Bureš – 2. místo, 

H. Pancnerová – 3. místo,

E. Oríšková – bez umístění,

M. Fujanová – bez umístění,

A. Bureš – bez umístění

 

Celkem 2 medaile  🥈-1🥉-1

Český pohár v Novém Bydžově 5. 6.

U15: L. Čepeláková – 2. místo,

M. Libra – 2. místo, 

Marek Pancner – 3. místo, 

U18: T. Dolejšková – 1. místo, 

K. Kabelková – 1. místo,

Martin Pancner – 1. místo

 

v kategorii U18 1. místo ze všech oddílů

 

Celkem 6 medailí 🥇-3 🥈-2🥉-1

Květen

Český pohár v Jablonci 15. 5.

U13: K. Bureš – 2. místo, 

A. Bureš – 3. místo, 

H. Pancnerová – 3. místo, 

E. Oríšková – 5. místo

U15: Marek Pancner – 5. místo

U18: T. Dolejšková – 1. místo, 

K. Kabelková – 1. místo,

M. Kaletová – 3. místo

 

Celkem 6 medailí 🥇-2 🥈-1 🥉-3

Mezinárodní závody v Budapešti – HUN

30. – 1. 5.

U15: Marek Pancner – 3. místo,

D. Váňa – bez umístění, 

M. Libra – bez umístění,

L. čepeláková – bez umístění

U18: K. Kabelková – 5. místo, 

M. Kaletová – bez umístění, 

J. Kudrna – bez umístění, 

A. Maroušek – bez umístění

 

Celkem 1 medaile 🥉-1

Duben

Kvalifikační turnaj v Praze 3. 4.

U13: H. Pancnerová – 1. místo, 

E. Oríšková – 2. místo, 

M. Fujanová – 2. místo, 

K. Bureš – 3. místo, A. Bureš – 3. místo, 

T. Demeter – 3. místo, B. Fontijn – 5. místo

U15: D. Váňa – 1. místo, 

Scherbyna – 1. místo,

L. Čepeláková – 2. místo, M. Libra – 2. místo,

M. Pancner – 3. místo, M. Pávek – 3. místo,

N. Zábranská – 4. místo

 

Celkem 12 medailí 🥇-3 🥈-4 🥉-5

Březen

Samurajská katana v Chlumci nad Cidlinou 25. 3.

U13: T. Demeter – bez umístění,

M. Fujan – bez umístění, 

D. Čekal – bez umístění,

E. Oríšková – bez umístění

U15: M. Pancner – 1. místo, 

D. Váňa – 2. místo, 

M. Libra – 2. místo, 

L. Čepeláková – 2. místo, 

M. Pávek – 3. místo, 

P. Pidlyaskyy – bez umístění

 

Celkem 5 medailí 🥇-1 🥈-3 🥉-1

Český pohár v Hranicích 19. 3.

U18: K. Kabelková – 1. místo, 

K. Tůmová – 5. místo,

A. Maroušek – 7. místo

 

Celkem 1 medaile 🥇

Český pohár v Ostravě 18. – 19. 3.

U13: H. Pancnerová – 2. místo, 

M. Fujanová – 5. místo

U15: L. Čepeláková – 1. místo, 

M. Pancner – 1. místo,

M. Libra – 5. místo

 

Celkem 3 medaile 🥇- 2 🥈-1

Mezinárodní turnaj v Bánské Bystrici – SVK 4. – 5. 3.

U13: H. Pancnerová – 1. místo

U15: L. Čepeláková – 1. místo, 

M. Pancner – 3. místo, 

D. Váňa – 3. místo, 

N. Pekar – 5. místo

U18: M. Kaletová – 1. místo, 

K. Kabelková – 2. místo,

A. Maroušek – 2. místo

 

Celkem 7 medailí 🥇- 3 🥈-2 🥉-2

Únor

Turnaj mláďat a mladšího žactva 26. 2. 

U9: R. Otáhalová – 1. místo

U11: D. Čekal – 1. místo, J. Šulc – 1. místo,

J. Šmejkal – 2. místo, J. Teššeny – 3. místo, 

T. Kratochvíl – 3. místo,

U15: – H. Pancnerová – 1. místo, 

A. Bureš – 2. místo, K. Bureš – 3. místo, 

R. Otáhal – 3. místo, 

M. Fujanová – 3. místo, 

E. Oríšková – 3. místo, 

F. Blábol – bez umístění, 

T. Králík – bez umístění, 

J. Puchmertl – bez umístění, 

Jánský – bez umístění

Celkem 13 medailí 🥇-4 🥈-2 🥉-6

 

Leden

Pohár nadějí v Olomouci 22. 1.

U15: L. Čepeláková – 2. místo

U18: K. Kabelková – 1. místo, 

M. Kaletová – 3. místo,

K. Tůmová – bez umístění, 

J. Kudrna – bez umístění

 

Celkem 3 medaile 🥇-1 🥈-1 🥉-1

Trilobit Cup Králův Dvůr 15. – 16. 1. 

U9: R. Otáhalová – 3. místo

U11: D. Čekal – 3. místo, M. Fujan – 3. místo

U13: A. Bureš – 1. místo, K. Bureš – 3. místo

U15: M. Libra – 1. místo, N. Pekar – 3. místo, 

P. Pidlyaskyy – 3. místo

U18: T. Dolejšková – 1. místo, 

K. Kabelková – 1. místo,

K. Tůmová – 1. místo, 

M. Kaletová – 2. místo, 

J. Kudrna – 3. místo

 

Celkem 13 medailí 🥇- 5 🥈-1 🥉-7